Caribbean World Soma Bay 4*4*4*4*

Poloha: Caribbean World Soma Bay je pětihvědičkový luxusní rsort situovaný na dlouhé písečné pláži v Soma Bay, asi 35 km jižně od mezinárodního letiště v Hurghadě. Hotel plně odpovídá pětihvězdičkovému standardu a nabízí svým hostům vše, co si jen na své dovolené, ať už odpočinkové nebo aktivní, mohou přát.

Vybavení: Hotel má 3 venkovní bazény, jeden dle počasí a sezony vyhřívaný, dětský bazén, tenisové kurty, dobře vybavené fitness centrum, business centrum, je zde surfařská a potápěčská škola. Spa centrum nabízí širokou škálu masáží a procedur, nechybí sauna ani jucuzzi. Pro děti je v hotelu k dispozici dětský klub s týmem animátorů, minidisko a dětské divadlo. K dispozici je také hlídání dětí. V hotelu jsou dále obchůdky, internetová kavárna, bankomat a bankovní služby. V hotelu je několik restaurací a barů koncipovaných tak, aby si vybral každý. Pro business účely jsou k dispozici 3 konferenční místnosti.

Ubytování: Hotel má celkem 520 pokojů, na výběr je ze standardních pokojů, rodinných pokojů a suit. Pokoje jsou luxusně vybaveny, každý má LCD TV, trezor, minilednici, individuálně ovladatelnou klimatizaci, telefon s přímou volbou, balkonnebo terasu, koupelnu s vanou, sprchou a fénem a trezor. Pokoje jsou prostorné- 50- 55 m2.

Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze v hotelové restauraci.

Pláž: Hotel leží přímo na krásné písečné pláži.

Sport a zábava: Tenis, stolní tenis, vodní sporty, beach volejbal, basketbal, billiard, amfiteátr pro až 500 osob a další.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*