Bella Vista 3*3*3*

Poloha: Příjemný hotel Bella Vista se nachází v blízkosti centra Hurghady - El Sakkala, v dosahu obchůdků, barů a místních restaurací. Leží u menší soukromé písčité pláže, na pobřeží Rudého moře. Je vhodnou volbou pro klienty vyhledávající klidnější hotel v centru, ale i pro rodiny s dětmi. Vzdálenosti: Pláže: u pláže, letiště: 7 km, centra: 200 m, nákupních možností: v blízkosti hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, tematická restaurace (za poplatek), loby bar, bar u bazénu, snack bar, Wi-Fi v lobby (zdarma), obchod se suvenýry, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, miniklub, hřiště, lázně, sauna, vířivka, masáže.

Ubytování: Standardní pokoj: Individuálně ovladatelná klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, minibar, trezor (na recepci, za poplatek)vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), balkon nebo terasa, Ubytování za příplatek: Jednolůžkový pokoj, Rodinný pokoj - jedna větší místnost, Rodinný pokoj pokoj typ A - dvě ložnice oddělené dveřmi.

Stravování: All Inclusive:, Hlavní restaurace: 7.00-10.00 snídaně formou studeného i teplého bufetu, 13.00-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.00 večeře formou bohatého bufetu se širokým výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů. U snídaně filtrovaná káva, čaj, horká čokoláda, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno (místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj, Bar u bazénu: 10.00-13.00 sladké pečivo, palačinky (slané, sladké), káva, čaj a džus (ne fresh), 14.30-16.00 odpolední snack např. grilovaný burger, hot dog, hranolky nebo pizza, čerstvé saláty a těstoviny, 11.00-západ slunce nealkoholické nápoje, pivo, víno, destiláty (vše místní výroby, rozlévané), Lobby bar: 16.00-19.00 sladké pečivo, sušenky, filtrovaná káva a čaj, 16.00-17.00 zmrzlina (pouze pro děti), 22.00-23.00 lehký večerní snack, 11.00-23.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, destiláty (vše místní výroby, rozlévané), Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání se mohou změnit.

Pláž: Písčitá, lehátka, slunečníky a osušky zdarma, plážový bar (není v rámci AI).

Sport a zábava zdarma: Animační programy, nepravidelné večerní programy, plážový volejbal, 2 plážové bary (Caribbean za poplatek). Za poplatek: Posilovna lodní výlety, vodní sporty, stolní tenis, kulečník.

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*