Beirut hotel 3*3*3*

Poloha: Hotel Beirut má ideální polohu v srdci Hurghady, 7 km od mezinárodního letiště a 3 km od centra. Jedná se o příjemný hotel kategorie 3* postavený do tvaru písmene U, což umožňuje krásný výhled na moře ze spousty míst v hotelu.

Vybavení: Hotel má dvě pláže, jednu písčitou, ideální třeba na vodní gymnastiku, na této pláži je také potápěčské centrum, restaurace a bar. Druhá pláž je kamenitá, s velkou sluneční terasou a spoustou lehátek a slunečníků. Jsou zde dva bazény, jeden pro dospělé a jeden pro děti. Restaurace jsou zde celkem 2, hlavní restaurace a restaurace Pergola, která je á la carte. Celkem zde jsou 3 bary- lobby bar, Pergola bar a Biliard bar.

Ubytování: Standardní pokoje jsou vybavené koupelnou, telefonem s přímou volbou, mini ledničkou, individuálně ovladatelnou klimatizací, SAT TV a balkonem nebo terasou s krásným výhledem.

Stravování: Stravování je zajištěnou formou polopenze.

Pláž: Hotel leží přímo u pláže.

Sport a zábava: Biliard, obchůdky, volejbal, stolní tenis, fotbal, aqua centrum, potápěčské centrum, animace- aerobik, stretching, hudba, 2x týdně taneční vystoupení. Jednou denně jede z hotelu do centra shuttle bus, který je pro hotelové hosty zdarma.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*