Ancient Sands 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel Ancient Sands se stálou klientelou postavený cca 40km od letiště v Hurghadě a 2km od centra města El Gouna. Vzdálenost ke golfovému hřišti je cca 500m.

Vybavení: Členitý hotelový komplex je posatvený v klidné části letovska El Gouna s výhledem na přilehlé golfové hřiště a mořské laguny. Klientům je k dispozici hlavní vstupní hala s recepcí (směnárenský bankomat), hlavní bufetová restaurace a italská a la certe restaurace, několik barů, 5 venkovních bazénů (3 z toho v zimě vyhřívané), konferenční sál, nákupní arkádu, kavárnu s pekárnou, salon krásy  a dětksý klub, lázně, salon krásy, kadeřnictví, masáže, jacuzzi, pára, sauna.

Ubytování: DRX: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), minibar, trezor, individuání klimatizace, set na přípravu kávy a čaje, TV/sat, telefon, balkon nebo terasa. JS: viz DRX, prostornější. SU: viz JS, protornější, obývací prostor s kuch.koutem oddělený posuvnými dveřmi. FRSU: viz SU,prostornější.   Maximální obsazenost: DRX: 1 dospělý/ 1 dospělý + 1 dítě/ 1 dospělý + 2 děti/ 2 dospělí/ 2 dospělí + 1 dítě/ 3 dospělí  JS/SU: 2 dospělí/ 2 dospělí + 1 dítě/ 3 dospělí  FRSU: 2 dospělí/ 2 dospělí + 1 dítě/ 2 dospělí + 2 děti/ 3 dospělí/ 3 dospělí + 1 dítě/ 4 dospělí Dítě do 13,99 let.

Stravování: All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.   Snídaně 07:00-10:30 Obědy   13:00-15:00 Večeře  18:00-21:30 Během dne (10:00-22:00) možnost lehkého snacku.   Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby 10:00-24:00 (dle otevírací doby jednotlivých barů).

Pláž: Hotel využívá písečnou pláž Marina Beach vzdálenou cca 850m. Na pláž se dá dostat procházkou, nebo je k dispozici celodenní kyvdlová doprava zdarma. Na pláži jsou zdarma k dispozici lehátka, osušky a slunečníky. V rámci All inclusive je zde možné využít občersteví lážového baru (alko a nealko nápoje, lehký snack během dne.

Sport a zábava: Animační programy pro děti i dospělé po celý den. Zdarma: stolní tenis, petanque, volejbal, fitness, šipky. Za poplatek: vodní sporty na pláži, zvýhodněné ceny golfu, potápění a šnorchlování, mnoho sportovních aktivit v rámci sportovišť ve městě El Gouna (kiting, tenis, půjčovna kol, jízda na koni atd) 

Zvláštnosti: Hotel je vhodný pro milovníky golfu.

Internet: Zdarma: WiFi ve veřejných prostorech hotelu Za poplatek: WiFi na pokojích.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*