Amc Royal Hotel 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Amc Royal Hotel nabízí kvalitní servis a ubytování. Skládá se z budovy o pěti podlažích a dvou křídel budov kolem bazénu. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím. Díky svému umístnění přímo nad pláží je skvělou volbou pro strávení aktivní dovolené. Pláž má velmi pozvolný vstup do moře přes korálové podloží (doporučujeme boty do vody), pro vstup do hloubky je k dispozici 250 metrů dlouhé molo. Vzdálenosti: pláže: u pláže, letiště: 17 km, centra: 15 km, nákupních možností: 12 km.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou (italská), několik barů, Wi-Fi na recepci (zdarma), obchodní arkáda, kadeřnictví, konferenční místnost, diskotéka, bazén (lehátka a slunečníky zdarma, v zimě vyhřívaný), dětský bazén, miniklub.

Ubytování: Standardní pokoj: Individuálně ovladatelná klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, minibar, set pro přípravu čaje a kávy, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor, balkon nebo terasa u většiny pokojů, Ubytování za příplatekJednolůžkový pokoj.

Stravování: All inclusive:, Hlavní restaurace: 5.00-7.00 kontinentální snídaně, 7.00-10.00 snídaně formou studeného i teplého bufetu, 13.00-15.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bohatého bufetu se širokým výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů. U snídaně káva, čaj, nealkoholické nápoje (postmixové - cola, sprite, soda, džus - ne fresh), u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno, destiláty (místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čajRestaurace na pláži: 12.30-17.00 lehký oběd v podobě snacku nebo grilování, nealkoholické nápoje, Bar na pláži: 10.00-17.00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (pivo a vybrané druhy destilátů, vše místní výroby, rozlévané), Bar u bazénu: 10.00-17.00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (pivo, víno a vybrané druhy destilátů, vše místní výroby, rozlévané), Lobby bar: 10.30-17.00 sladké pečivo, filtrovaná káva, čaj, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (pivo, víno a vybrané druhy destilátů, vše místní výroby, rozlévané), 22.30-01.00 pozdní večeře formou bufetu Italská restaurace: 18.30-22.30 večeře formou bohatého bufetu se širokým výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů, Bar: 18.00-01.00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (pivo a vybrané druhy destilátů, vše místní výroby, rozlévané), nealkoholické nápoje, pivo, víno, destiláty (místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj, Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání se mohou změnit.

Pláž: Písčitá, molo k dispozici, lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava: Zdarma: Animační programy, večerní programy, šipky, stolní tenis, plážový volejbal, fitness, aerobic. Za poplatek: Kulečník, sauna, masáže, vodní sporty.

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*