AMC Azur resort 4*4*4*4*

Poloha: Hotel AMC Azur můžeme doporučit i středně náročné klientele, hotel leží přímo na pláži, 7 km severně od Hurghady a 22 km jižně od El Gouny. Hotel se rozkládá se na ploše 20 000 m2 a kromě příjemného odpočinku nabízí svým hostům velké množství různých aktivit.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace á la carte, pool bar, hlavní bar s diskotékou, lobby bar, orientální kavárna s terasou, fitness a spa centrum, stolní tenis, fotbálek, kadeřník, internetová kavárna, 1200 m2 velký bazén, v zimě vyhřívaný, dětský bazén, dětský klub, dětské hřiště, minidisko a další.

Ubytování: V hotelu je celkem 400 pokojů, z nich je 91 propojených. Pokoje jsou rozmístěny v hlavní budově a dvou vedlejších budovách. Většina pokojů má balkon nebo terasu a výhled na moře, bazény či zahradu. Všechny pokoje mají koupelnu, telefon s přímou volbou, SAT TV, fén, trezor, mini ledničku, klimatizaci- v části pokojů je centrální a v části individuální.

Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Pláž: Hotel leží přímo u krásné pláže, lehátka a slunečníky pro hotelové hosty zdarma.

Sport a zábava: Široká nabídka animačních programů, obchůdky, široké možnosti vyžití. Využít můžete také některé z našich nabídek fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*