Alf Leila Wa Leila 4*4*4*4*

Poloha: Krásný hotelový komplex Alf Leila Wa Leila je situován ve vzdálenosti asi 900 metrů od pláže, vzdálenost do centra Hurghady s obchody a restauracemi je asi 25 min. jízdy (hotelový autobus jezdí několikrát denně za poplatek). Transfer z mezinárodního letiště trvá cca 30 minut jízdy.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bary, kavárna, bazény(z toho dva v zimě vyhřívané) s terasou na slunění a dětský bazén, lázně, sauna, jacuzzi, masáže (za poplatek), směnárna, dětský klub, obchůdky se suvenýry.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, telefonem, televize se satelitním přípojením, minibarem, balkon nebo terasa . Za příplatek lze zajistit rodinné pokoje nebo suite.

Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Pláž: Klienti hotelu využívají pěknou písečnou pláž u hotelu Dana Beach Resort 5* s pozvolným vstupem do moře, která je vzdálena asi 900 metrů od hotelu. Dopravu zajišťuje shuttle bus každých 30 minut Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénů i na pláži.

Sport a zábava: Animační programy pro dospělé a děti, posilovna, tenisový kurt, billiard. V areálu hotelu se každý večer koná atraktivní zábavné představení Tisíc a jedna noc (1x za pobyt vstup zdarma).

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*