Three Corners Ocean View Hotel 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Three Corners Ocean View Hotel se nachází na velmi hezkém místě v letovisku El Gouna u přístavu. Mezinárodní letiště v Hurghadě je vzdálené cca 41 km od hotelu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří recepce, 3 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bazény- v závislosti na sezoně a počasí vyhřívané, dětský bazén, health centrum s nabídkou procedur, saunou, párou, jacuzzi, obchůdky, možnost připojení k internetu, restaurace, bary. V hotelu je tým profesionálních animátorů, pořádající různorodé animační programy. Nechybí konferenční prostory.

Ubytování: V hotelu je celkem 234 pokojů, na výběr je z několika kategorií. Na vyžádání je možnost zajistit pokoj s balkonem nebo terasou nebo nekuřácký pokoj. K vybavení pokojů patří koupelna, klimatizace, SAT TV, minibar, telefon.

Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Pláž: Hotel se nachází přímo u moře - laguny, na hotelovou pláž jezdí hotelový minibus cca 10 minut jízdy, zdarma.

Sport a zábava: Animační programy, plážový volejbal, stolní tenis, biliár, šipky, půjčovna jízdních kol, golfové hřiště v blízkosti hotelu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*