Steigenberger Golf resort El Gouna 5*5*5*5*5*

Poloha: Pro ty, kdo se chtějí rozmazlovat a užít si opravdový luxus je tu hotel Steigenber Golf resort El Gouna. Golfové hřiště přímo u hotelu, skvělé podmínky pro šnorchlování a potápění, extravagantní design hotelu od amerického architekta Michaela Gravese, to vše vytváří dojem luxusu a nezaměnitelnou atmosféru tohoto hotelu. Centrum El Gouny je vzdáleno půl kilometru, letiště v Hurghadě 30 km, centrum Hurghady 35 km.

Vybavení: K vybavení hotelu patří banka, obchůdky, 18ti jamkové golfové hřiště, soukromá pláž, jsou zde 4 bary a 3 restaurace, je zde vybavené fitness a wellness centrum, 2 venkovní a 2 dětské bazény, všechny dle sezony a počasí vyhřívané, sauna, pára, thajské masáže, turecké lázně a 2 konferenční místnosti probcelkem až 100 osob. Samozřejmostí je připojení k internetu.

Ubytování: V hotelu je celkem 196 pokojů, 45 suit a 13 rodinnýh pokojů, na výběr je z celkem 6 kategorií ubytování. Všechny standard pokoje mají připojení k internetu, klimatizaci, vybavenou koupelnu se sprchou a fénem, balkon neboterasu, minibar,telefon s přímouvolbou, trezor, rádio a SAT TV. Nevyžádání jsou možné nekuřácké pokoje.

Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze, za příplatek All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Pláž: Hotel se nachází přímo na písečné pláži.

Sport a zábava: Animační programy pro dospělé i děti, široká nabídka nabídka vodních sportů, jsou zde možnosti potápění, šnorchlování, golfu přímo u hotelu a mnoho dalšího.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*