Mövenpick Resort El Gouna 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel Mövenpick Resort El Gouna je umístěn na poloostrově El Gouna přímo u pláže a nabízí krásné výhledy na Rudé moře. Resort má vše, cosi můžete na své dovolené přát. Relaxační a klidná atmosféra v kombinaci s pestrou nabídkou sportů a aktivit udělají z Vaší dovolené nezapomenutelný zážitek.

Vybavení: V hotelu je celkem 9 restaurací a barů, z toho jedna přímo na pláži. Hotel pořádá večerní animační programy s živou hudbou. Hotel má skoro 3 km dlouhou soukromou pláž, ke je dost místěna všechny aktivity. Jsou zde 4 bazény, 3 z nich v závislosti na sezoně a počasí vyhřívané, oddělený dětský bazén a plně vybavené spa centrum se širokou nabídkou procedur a masáží.

Ubytování: Hotel má celkem 554 prostorných pokojů a suit v 8 kategoriích, všechny s krásným výhledem, na zahradu, laguny či moře. Všechny jsou velmi vkusně moderně vybaveny klimatizací, trezorem, koupelnou se sprchou a fénem, SAT TV, zařízením na přípravu káva a čaje, minibarem, většina pokojů má balkon nebo terasu, k dispozici jsou propojené i nekuřácké pokoje.

Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze v hotelové restauraci, za příplatek all inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Pláž: Hotel se nachází hned u vlastní téměř 3 km dlouhé pláže.

Sport a zábava: Animační programy pro dospělé i děti, 2 tenisové kurty, 1 kurt na squash, fitness centrum, je zde pestrá nabídka vodních sportů, potápění, šnorchlování, kite surfing a mnoho dalšího.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*