Le Meridien hotel Dahab 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel se nachází v srdci Sinaje zálivu Aqaba,který je známý svými skvělými podmínkami pro potápění, surfing a šnorchlování. Hotel navrhl známý architekt Alain Jaouen. Do centra Sharm El Sheikhu je to asi 45 minut jízdy.

Vybavení: V hotelu je vybavené spas pestrou nabídkou procedur a masáží, obchůdky, je zde 5 bazénů, umělá laguna, jacuzzi, dětský klub, dětský bazén, několik restaurací a barů, směnárna, internet v business centru a na veřejných místech, trezory, animační programy, hlídání dětí, jacuzzi, pára, půjčovna aut a konferenční místnost.

Ubytování: Všech 182 pokojů má balkon nebo terasu a výhled na moře a je v nich možnost připojení k internetu. K vybavení pokjů patří trezor, fén, LCD SAT TV, zařízení pro přípravu kávy a čaje, minibar, individuálně ovladatelná klimatizace, luxusní koupelna, telefon s přímou volbou.

Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze v hotelové restauraci.

Pláž: Hotel leží přímo u krásné pláže.

Sport a zábava: windsurfing, potápěčské centrum, 2 tenisové kurty, billiard, basketbal, fitness, stolní tenis, animace bazénu, billiard, šnorchlování, vodní sporty, potápění, a další.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*