Hilton Dahab resort 4*4*4*4*

Poloha: Objevte rudé moře z hotelu Hilton Dahab ležícího na krásné soukromé pláži. Na své si zde přijdou jak milovníci relaxu a klidu, tak příznivci aktivní dovolené, tak i rodiny s dětmi.

Centrum Sharm El Sheikhu je vzdáleno cca hodinu jízdy.

Vybavení: V hotelu je bazén, dětský bazén a dětské hřiště, masáže, je zde 6 restaurací a barů s kuchyněmi od Italské až po mořskou, beach bar, připojení k internetu, konferenční místnost pro až 80 osob, hlídání dětí,dětské menu a dětské centrum, hřiště, bankomat, kadeřník, salon krásy, půjčovna aut a kol, směnárna, obchůdek s dárky, trezory, fitness.

Ubytování: Všechny pokoje jsou stylově dekorovány do tmavých studených barev, na výběr je ze 4 kategorií ubytování. Ve všech pokojích je vysokorychlostní připojení k internetu, klimatizace, SAT TV, koupelna s fénem, minibar, telefon s přímou volbou, většina pokojů má balkon nebo terasu.

Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze v hotelové restauraci.

Pláž: Hotel leží přímo u krásné soukromé pláže.

Sport a zábava: V hotelu je potápěčské centrum s nabídkou potápění a šnorchlování, windsurfing, tenisový kurt, vodní lyžování z hotelu je možnost výletů na útes a k památkám.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*