Stella Grand hotel 4*4*4*4*4*

Poloha: Hotel Stella Grand hotel se nachází v krásném přírodním prostředí, u pláže s průzračnou tyrkysovou vodou Rudého moře. Všechny prostory jsou navrženy tak, aby působily luxusně, a splňují všechny požadavky, které je možné na 5* hotel mít.

Vybavení: V hotelu je 5 barů a restaurací, Shisha corner a disko. Je zde Thalasso therapy centrum se širokou nabídkou procedur a masáží, konferenční prostory pro až 500 osob, bazén dekorovaný do podoby umělého jezera, krásná pláž vhodná i pro rodiny s dětmi, je tu dětský klub, dětské disko, animační programy, hudební show, půjčovna kol.

Ubytování: V hotelu je celkem 282 pokojů 4 kategorií, všechny s výhledem na bazén, do krajiny nebo na moře a terasou nebo balkonem. Všechny jsou vybaveny SAT TV, fénem, individuálně ovladatelnou klimatizací, telefonem s přímou volbou, trezorem, koupelnou se sprchou nebo vanou, minilednicí a vysokorychlostním připojením k internetu.

Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze v hotelové restauraci.

Pláž: Hotel leží přímo u pláže.

Sport a zábava: O zábavu se stará profesionální animační tým. Můžete si vyzkoušet střílení z luku, hrát vodní fotbal, zkusit aqua aerobik, dále je zde windsurfing, vodní lyže, šlapadla, kajaky, banana boat, šnorchlování, rybářské výlety, potápění, billiard a další.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*