Muri Beach Club 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Muri Beach Club patří mezi nejkvalitnější hotely na ostrově Rarotonga a nachází se na jihovýchodní straně ostrova. Hotel obklopuje tropická zahrada a pláž s bílým pískem. Hotel je vhodný pro klienty, kteří hledají služby na vysoké úrovni a odpočinkovou dovolenou v ráji. Je určen pouze pro dospělé osoby. Transfer z mezinárodního letiště na ostrově Rarotonga trvá cca 20 minut jízdy.

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, venkovní bazén, lázně, masáže, obchod se suvenýry, prádelna, žehlení, úschovna zavazadel, Wi-Fi připojení za poplatek, knihovna, noční klub, salon krásy, úschovna zavazadel, směnárna, business centrum, TV místnost, půjčovna aut.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, varná konvice / kávovar, televize, minibar, trezor, žehlící prkno a žehlička, většina pokojů má balkon nebo terasu s výhledem do zahrady. Ubytování za příplatek: Pokoj s výhledem na bazén, Deluxe pokoj s výhledem na moře.

Stravování: Snídaně, za příplatek obědy a večeře.

Pláž: Písčitá pláž s bílým pískem přímo u hotelu.

Sport a zábava: Občasné animační programy, živá hudba, diskotéka, vodní sporty na pláži, šnorchlování, jízda na kole, rybaření a potápění, Spa centrum, sauna, masáže a procedury.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 27°C vzduch 26°C vzduch 26°C vzduch 27°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 28°C
voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 28°C voda 27°C voda 26°C voda 25°C voda 25°C voda 25°C voda 26°C voda 27°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*