Senses Resort 3*3*3*

Poloha: Senses Resort se nachází v blízkosti okouzlujícího města Vrboska na ostrově Hvar. Senses Resort leží v blízkosti moře, je obklopen borovým lesem a středomořskou vegetací. Po promenádě dorazíte do centra města Vrboska za cca 15 minut. Můžete zde zkoumat staré ulice, galerie, jedinečnou dalmatskou architekturu a především přírodní krásy ostrova.

Vybavení: Hotel prošel v roce 2016 rozsáhlou rekonstrukcí. Nový moderní interiér přitahuje pozornost svou neformálností, intimností a komfortem. Inteligentní systém pokojů poskytuje bezpečí a pohodlí hostů. Hotel je vybaven recepcí, restaurací, terasou, posilovnou, lázněmi, parkovištěm a hernou pro děti.

Ubytování: Hotel má celkem 182 pokojů a apartmánů ve třech budovách. Pokoje jsou moderně vybaveny a navrženy tak, aby maximálně vyhovovaly všem potřebám hostů. Standardní pokoj je vybaven koupelnou, balkonem, plochou satelitní televizí, telefonem, trezorem a minibarem.

Stravování: Tento zájezd nabízíme s variantou stravování se snídaní.

Pláž se nachází cca 350 metrů od hotelu.

Sport a zábava: Po náročném dni není nic lepšího, než si užít odpočinek v hotelových lázních. Hotel nabízí za poplatek řadu saun, masáží a zkrášlovacích procedur. V blízkosti hotelu se nachází tenisové hřiště. Ostrov Hvar je ideálním místem pro procházky a poznávání přírodních krás.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*