Amadria Park Andrija 4*4*4*4*

Poloha: Součástí moderního resortu Amadria Park (původně Solaris), který se skládá z pěti hotelů a kempu. Resort leží na poloostrově a je vzdálen cca 6 km od centra historického města Šibenik. V bezprostřední blízkosti resortu je aquapark (Dalmatia aquapark). Letiště Split cca 60 km.

Vybavení: 243 pokojů v jedné třípatrově budově (výtah), vstupní hala s recepcí a dětskou recepcí, klimatizované společenské prostory, směnárna, restaurace z níž část tvoří dětská restaurace, obchod se suvenýry, dětský obchod, koutek pro matky vybavený mikrovlnou troubou, venkovní bazén (slaná voda), lehátka a slunečíky u bazénu zdarma, bar u bazénu, bankomat a mini-market v resortu, wellness za poplatek v hotelu Ivan. Pro děti: Dětská postýlka zdarma (na vyžádání) Hotelový dětský klub Summer Club. Dětská restaurace, dětská recepce, dětský bazén. Internet: Zdarma: WiFi v lobby.

Ubytování: DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, Tv/sat., trezor, telefon, minibar za poplatek, pokoj bez balkonu. FR: viz DR, palanda, balkon nebo francouzské okno. FRC: viz FR, dva dveřmi propojené FR pokoje, balkon.

Stravování: Snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž: Široká písečnooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře podél celého resortu, lehátka a slunečníky za poplatek, ručníky na pláž zdarma u bazénu. Na pláži u hotelu Jure (cca 850 m po pláži) plážový bar En Vogue Beach Club.

Sport a zábava: Denní a večerní animační programy, stylová dalmatská vesnička. Zdarma: plážový volejbal. Za poplatek: bocce, fotbal, minigolf, tenis, stolní tenis, půjčovna kol.

 

Zvláštnosti: Není možné využívat bazény či restaurace ostatních hotelů v resortu. Parkování za poplatek (5 EUR/den do 30.6. a od 1.9., 8 EUR/den 1.7.-31.8.). Pobyt domácích mazlíčků není povolen.

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*