Chorvatsko - Rovinj

Rovinj je přístav a město v západním Chorvatsku. Nachází se na západním pobřeží poloostrova Istrie a žije zde 13 562 obyvatel. Rovinj se pokládá za nejmalebnější, nejromantičtější a nejfotogeničtější město v Istrii. Je současně jedním z nejoblíbenějších istrijských letovisek, jehož pláže, hotely, kempy a apartmány se rozkládají na sever i na jih od historického centra. (Zdroj: Wikipedia)

Chorvatsko - Rovinj - zobrazit všechny informace »

 

Istra

Istra 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Istra stojí na ostrově Sv. Andrija, nazývaném také ,,Crveni otok". Na ostrov nejsou přepravována auta. Hosté auta parkují bezplatně na pevnině na parkovišti Delfin. Převoz z parkoviště do přístavu a dále lodí na ostrov je pro hosty zdarma. Spojení s Rovinjí zajišťuje lodní kyvadlová přeprava (cca 15 minut), pro hotelové hosty zdarma v ...

cena na vyžádání Zobrazit

 

Mapa hotelů

Chorvatsko - Rovinj - informace

Rovinj je přístav a město v západním Chorvatsku. Nachází se na západním pobřeží poloostrova Istrie a žije zde 13 562 obyvatel. Rovinj se pokládá za nejmalebnější, nejromantičtější a nejfotogeničtější město v Istrii. Je současně jedním z nejoblíbenějších istrijských letovisek, jehož pláže, hotely, kempy a apartmány se rozkládají na sever i na jih od historického centra.(Zdroj: Wikipedia)

Související odkazy