Dražica 3*3*3*

Poloha: Dražica hotel přímo u pláže na oblíbeném ostrově Krk (s pevninou spojen mostem). Centrum města Krk s bary a restauracemi cca 800 m, přístav cca 1 km.

Vybavení: 137 pokojů, hlavní budova a depandance Tamaris a Vila Lovorka, výtah, recepce s trezory za poplatek, televizní místnost, hlavní restaurace, restaurace a la carte, bar u bazénu, kavárna, sluneční terasa, bazén, lehátka a sluneční u bazénu za poplatek (cca 3 EUR/den), dětský bazén s tobogánem. Internet: Zdarma: WiFi v celém areálu hotelu i na pokojích, internetový koutek.

Ubytování: DRSTT: koupelna/WC (sprcha, vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, trezor, lednička, v hlavní budově, balkon. DR/SR: viz DRT, bez balkonu.  DRANX: viz DR, v depandanci. DRSV: viz DRANX, výhled na moře. DRSST: viz DRT, strana k moři. FR: dva dvoulůžkové pokoje DRSTT propojené dveřmi. SUANX: viz DRANX, prostornější, 1 ložnice a denní místnost s přistýlkou ve formě rozkládacího gauče. SUT: viz SUANX, balkon.

Stravování: Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu a oběda formou výběrem z menu.

Pláž: Přírodní kamenitá pláž (místy betonová plata) přímo před hotelem (doporučujeme boty do vody).

Sport a zábava: Zdarma: fitness. Za poplatek: tenis, volejbal, minigolf, badminton, stolní tenis, půjčovna kol.  Večerní zábavní programy - živá hudba, představení, tance. Pro děti: Dětské hřiště, miniklub (cca 15.6.-31.8.), dětský bazén s tobogánem, dětská postýlka na vyžádání (za poplatek).

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*