Beli Kamik 3*3*3*

Poloha: Hotel Beli Kamik obklopený zelení cca 500 m od centra městečka Njivice. Obchod s potravinama v centru, stravovací možnosti cca 100 m (restaurace a bary na pláži). Vedle hotelu cestou na oblázkovou pláž je kemp. Ostrov Krk spojen s pevninou mostem (placený most - cca 35 HRK/obě cesty - platí se cestou tam, cestou zpět se neplatí).

Vybavení: 375 pokojů, 2 patrové vzájemně propojené budovy (výtah), klimatizované společenské prostory, vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, kavárna, konferenční prostory, kadeřnictví, společenská místnost. ​Zvláštnosti: Parkování zdarma (v omezeném množství). Pobyt domácích mazlíčků není povolen. Trezor za poplatek na recepci (na vyžádání). Internet: Zdarma: WiFi na recepci a na pokojích, internetový koutek.

Ubytování:  DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, v depandanci, bez balkonu. DRD: viz DRP, možnost přistýlky. DRDT: viz DRD, balkon. DRDSST: viz DRDT, strana k moři. DRT: viz DRDT, v hlavní budově. DRSST: viz DR, strana k moři. DRSVT: viz DR, výhled na moře. FRSST: viz DRSS, možnost přistýlky ve formě rozkládacího křesla či gauče pro 2 malé děti. FRSVT: viz FRSS, výhled na moře.

Stravování: Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří formou bufetu vč. konzumace vybraných nápojů (džusy, voda, pivo, víno).

Pláž: Pláž přímo před hotelem (cca 100 m) kamenitá až skalnatá (doporučujeme boty do vody). Cca 400 m od  hotelu oblázková pláž s pozvolnějším vstupem do moře vhodná i pro malé děti. Pláže v Njivicích mají prestižní ocenění Modrá vlajka - za čistotu moře a vybavení pláže.

Sport a zábava: Zdarma: fitness. Za poplatek: vodní sporty na pláži, minigolf, tenis. Pro děti: Dětské hřiště, dětská část restaurace Miniclub v němčině Animační programy Dětská postýlka za poplatek cca 7 EUR/den (na vyžádání).

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*