Hotel Dalmacija 3*3*3*

Poloha: Hotel je umístěn hned vedle malebné pláže v blízkosti centra Makarské a nabízí vše, co potřebujete pro aktivní či relaxační dovolenou u moře.  Rezervujte si pokoj s fantastickým výhledem na moře a na úpatí hory Biokovo. Relaxační chvíle můžete strávit na hotelové pláži či ve venkovním bazénu. Využijte řadu sportovních a zábavních aktivit pro všechny věkové kategorie a ochutnejte chutě Středozemního moře.

Vybavení: K vybavení hotelu patří recepce, směnárna, restaurace a bar. Hotel nabízí obchod se suvenýry.  Hotel má wellness, kde nechybí turecké lázně a posilovna. Je také možnost si za příplatek zvolit masáže a ošetřující péče obličeje a celého těla. Samozřejmostí hotelu je venkovní sladkovodní bazén o velikosti 244 m2, bazének pro děti a lehátka a slunečníky. Wifi připojení je zdarma. Parkování u hotelu je za příplatek.

Ubytování: Hotel poskytuje klasické i vyšší kategorie ubytování. V pokojích se nachází satelitní televize, Wi-fi připojení zdarma, minibar, klimatizace, topení, telefon a fén.

Stravování: vychutnejte si bohaté snídaně a večeře formou bufetu. Můžete ochutnat středomořskou nebo mezinárodní kuchyni.

Pláž: překrásná oblázková pláž se nachází pouze cca 30 m od hotelu. Užijte si naplno křišťálově čistého moře a pobřeží s bílými oblázky ve stínu borovic. Hotel nabízí lehátka a slunečníky na pláži za dodatečný poplatek. Můžete si vychutnat drink na plážovém baru. Mezi další služby za příplatek hotel poskytuje vodní skluzavky, nafukovací vodní park v moři a řadu vodních sportů.

Sport a zábava: Hotel nabízí celou řadu sportovních aktivit, jako například plážový volejbal, badminton, tenis, stolní tenis, minigolf. Mezi další programy hotelu patří například ranní cvičení, pilates, fotbal či aerobic.  Dále si můžete zvolit taneční lekce různých tanečních stylů.  Součástí hotelu je dětský klub pro děti od 3-12 let věku. Ve večerních hodinách si můžete vychutnat poslech živé hudby na terase hotelu.  

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*