Rixos Hotel Libertas 5*5*5*5*5*

Poloha: Rixos Libertas nabízí nezapomenutelnou dovolenou v Dubrovníku, oblasti bohaté na kulturní, historické a přírodní krásy. Hotel je obklopen velkolepou krajinou a křišťálově čistým Jaderským mořem. Hotel je kombinací pohodlí a luxusu. Rixos Libertas je vzdálen od historického centra Dubrovníku cca 1,5 km a od letiště je vzdálen 23 km.  

Vybavení: Hotel je vybaven recepcí, restauracemi, bary, dvoupatrovým wellness centrem, vnitřním i venkovním bazénem, posilovnou, směnárnou, bankomatem, a kasinem.

Ubytování: Pokoje jsou zařízeny především pro pohodlní a odpočinek hostů. Standardní pokoje jsou vybaveny minibarem, kávovarem, trezorem, klimatizace, satelitní TV, bezplatným připojením k internetu.

Pláž se nachází cca 250 m od hotelu.

Sport a zábava: Pokud si chce odpočinout po náročném dni, hotel nabízí dvoupatrové wellness centrum, kde se nachází bazény, posilovna, sauny. Dále je na výběr ze spousty masáží a zkrášlovacích procedur. V blízkosti hotelu stojí tenisový kurt. Můžete si také vybrat z velkého množství vodních sportů. Dalším lákadlem jsou prohlídky na seqwayích. Pokud chcete vyzkoušet své štěstí, hotel má jako jediný v Dubrovníku kasino.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*