Hotel Neptun 4*4*4*4*

Poloha: Neptun se nachází v oblasti Babin Kuk a může se pochlubit nádherným výhledem na moře a ostrovy Elaphite.  Křišťálově čisté Jaderské moře, krása a historie starého města Dubrovníku jsou ideální volbou pro cestovatele hledající opravdu nezapomenutelnou dovolenou.

Vybavení: Hosté si mohou užít světlé a moderní vybavení interiéru hotelu Neptun. K vybavení hotelu patří recepce, bary, restaurace, posilovna, vnitřní i venkovní bazény a lázně.

Ubytování: Tento čtyřhvězdičkový hotel, který získal mnoho ocenění, nabízí celou řadu ubytování včetně panoramatických pokojů s výhledem na moře, standardních pokojů, prostorných rodinných pokojů a také luxusních apartmánů. K vybavení standardního pokoje patří klimatizace, satelitní televizor, minibar, kávovar, telefon, trezor a koupelna se sprchou, fénem, županem a bačkorami.

Stravování: Tento zájezd vám nabízíme ve variantě se snídaní a polopenzí.

Pláž se nachází cca 150 m od hotelu.

Sport a zábava: V hotelu můžete za příplatek využít lázeňské centrum, posilovnu, saunu, vnitřní nebo venkovní bazén nebo různé procedury, které z vašeho pobytu udělají nezapomenutelný zážitek. Hotel také zajišťuje spoustu aktivit, jako je například vodní aerobik nebo zapůjčení kajaku.  

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*