Smart Selection Hotel Epidaurus 3*3*3*

Poloha: The Remisens Hotel Epidaurus je umístěn vedle pláže v krásné zátoce Tiha Cove a nabízí okázalé výhledy a křišťálově čistou mořskou vodu. Leží pouze 1 kilometr od středověkého starého města Cavtat, což dělá tento hotel ideální možností pro klienty hledající klid a relaxaci, ale nechtějící býti daleko od města.

Vybavení: recepce, dětský bazén, výtahy, klimatizace, povolená zvířata, WI-FI připojení, dětské hřiště, dětská herna, prádelna, přistýlka na vyžádání, kosmetické služby, spa, fitness, lobby bar, restaurace, zahrada, dva vnější bazény.

Ubytování: The Remisens Hotel Epidaurus si zakládá na kvalitě svých služeb a interiéru, proto věří, že renovace v roce 2017 napomohly k efektivnějšímu uspokojení potřeb zákazníků. Standard double/twin room je vybaven dvoulůžkem či dvěma oddělenými postelemi, klimatizací, telefonem, trezorem, WI-Fi připojením, detektorem požáru, fénem, mini barem, stolem, koupelnou se sprchovým koutem a výhled v tomto typu ubytování je pouze zajištěn na ulici. Informace o vyšších kategoriích ubytování u CK.

Stravování: all inclusive

Pláž: oblázková pláž se nachází kousek od hotelu

Sport a zábava: billiard, potápění, tenis, vodní lyžování, fotbal, vodní aerobic, plážový volejbal, stolní tenis, animační programy.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*