Hotel Marina 3*3*3*3*

Poloha: Nově zrekonstruovaný hotel vystavěný v roce 2002 je situován v piniovém háji. Leží v bezprostřední blízkosti moře, v klidném místě. Překrásné pláže z drobných světlých oblázků se táhnou podél celého letoviska a lemují je husté borovicové lesy. V blízkosti hotelu naleznete zejména vyhlášenou pláž Punta rata, které byla udělena první Modrá vlajka v Chorvatsku. Svým komfortem a službami uspokojí i náročnější klientelu. Hotel je vhodným výběrem na letní dovolenou pro všechny věkové kategorie, zejména pak pro rodiny s malými dětmi. Krásné jsou procházky po pobřežní promenádě v odpoledních nebo večerních hodinách.

Vybavení: Hotel disponuje prostornou restaurací, aperitiv barem (08.00 - 24.00) a kavárnou. Možnost využívat bazén cca 50 m vzdáleného hotelu Bluesun Maestral. Za poplatek zde můžete využívat následující služby - kadeřnický salón, wellnes & SPA centrum (v hotelu Bluesun Soline), sauna, solárium, masáže, lékař a internetový koutek.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou (vana nebo sprchový kout), vysoušečem vlasů, WC, TV-SAT, klimatizací, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Pokoje superior orientované na mořskou stranu za příplatek.

Stravování: Polopenze. Snídaně (07.00 - 10.00) a večeře (19.00 - 21.00) - vše formou bufetu.

Sport a zábava: V centru letoviska je bohatý společenský a kulturní život. Hotel Bluesun Maestral pořádá večery s hudebním programem na letní terase. Bohatý animační program pro děti (4 - 14 let) v rámci mini klubu. Sportovní aktivity za poplatek - stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, 2 tenisové kurty v blízkosti, fitness, pikado a biliár. Noční zábava v nedalekém centru města Makarska.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*