Vukoja 3*3*3*

Poloha: Vukoja se nacháží cca 250 m od centra městečka Pakoštane s bary a restauracemi. Obchod s potravinama a banka cca 50 m. Největší chorvatské jezero Vransko jezero cca 1,5 km - vhodné na pěší či cyklistický výlet a pro milovníky rybolovu.

Vybavení: Celkem 7 apartmánů, všechny mají vybavený kuchyňský kout v denní místnosti, balkon nebo terasu s posezením, ve dvoře společný gril. Zábava: Gril ve dvoře. Sportovní nabídka: Za poplatek: vodní sporty na pláži. Pro děti: Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).  Internet: Zdarma: WiFi v celém domě.

Ubytování: ST: koupelna/WC, denní místnost s manželským lůžkem a přistýlkou, vybavený kuchyňský kout, TV, klimatizace za poplatek, balkon nebo terasa. AP1: viz ST, 1 oddělená ložnice. AP2: viz AP1, 2 oddělené ložnice (1 s manželským lůžkem, 1 s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a samostatnou postelí pro 1 osobu), balkon s výhledem na moře. 

Stravování: Bez stravování. Možnost dokoupení stravování v restauraci Lanterna (cca 350 m) - snídaně a obědy servírované, večeře tříchodové výběru ze 2 menu.

Pláž: Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře cca 200 m, lehátka a slunečníky za poplatek. Cca 1,2 km (cca 15 min pěšky, 2 minuty autem) oblíbená oblázková pláž Pine beach.

 

 

.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*