Grand Hotel Slavia 4*4*4*4*

Poloha: Nově renovovaný Grandhotel Slavia je připraven povznést celkový hostův zážitek a pohodlí. Tento hotel je situovaný pár kroků od pláže. Trasa z letiště do Grandhotelu Slavia je přibližně 70 km.

Vybavení: recepce, WI-FI připojení, spa centrum (vnitřní bazén, dvě jacuzzi, masážní místnosti, čtyři sauny), fitness centrum se speciálními přístroji na léčení kardiovaskulárních onemocnění, kavárna, restaurace, vínový bar, konferenční místnost, užitková místnost.

Ubytování: Grandhotel Slavia nabízí tři typy ubytování. Standardní dvoulůžkový pokoj zahrnuje klimatizaci, televizi, trezor, minibar, telefon, koupelnu se sprchovým koutem či vanou. Superior dvoulůžkový pokoj zahrnuje stejné vybavení jako standardní dvoulůžkový pokoj. Vyznačuje se však větším prostorem a rozkládací pohovkou. Dominantou a hlavním rozdílem Premium dvoulůžkového pokoje od ostatních je dech beroucí výhled na moře a zapadající slunce za ostrov Brac.

Stavování: Snídaně, restaurace a-la carte.

Pláž: se nachází ihned pod hotelem. Lehátka a slunečníky jsou k zapůjčení za příplatek.

Sport a zábava: fitness

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 26°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 26°C
voda 18°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*