Tara 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Tara je obklopen dalšími hotely nacházejícími se v této hotelové části Bečići, cca 2 km od Budvy a cca 100 m od hotelové písečnooblázkové pláže.

Vybavení: 227 pokojů v hlavní budově a 53 pokojů v depandanci, vstupní hala s recepcí a směnárnou, klimatizované společenské prostory, výtah, restaurace, aperitiv bar, společenská místnost s TV. Na sluneční terase venkovní bazén se slunečníky a lehátky zdarma (v omezeném množství). Pro děti: Integrované dětské brouzdaliště, dětská postýlka za poplatek (na vyžádání).

Ubytování: DRMB: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., minibar, telefon, trezor, v hlavní budově. DRANX: viz DR, v depandanci. Maximální obsazenost: Dvoulůžkový pokoj (DRMB, DRANX): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě Dítě do 12 let.

Stravování: Snídaně a večeře formou bufetu. U večeře místní nápoje - víno, džus nebo voda - v ceně. Možnost dokoupení programu All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Lehký snack (10.00-12.00 a 14.30-19.00 hod.) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00-23.00 hod.).

Pláž: Pláž písečnooblázková cca 100 m. Slunečník, dvě lehátka a osušky na pokoj zdarma.

Sport a zábava: Denní a večerní animace, folklorní večer, živá hudba. Zdarma: venkovní bazén, fitness, taiči nebo pilates, plážový volejbal. Za poplatek: 100 m od hotelu aquapark.

 

Internet: Za poplatek: WLAN na pokojích.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*