Sato 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Sato leží přímo u dlouhé pláže v blízkosti centra oblíbeného střediska Sutomore. Centrum střediska s restauracemi, obchody, bary a zábavními možnostmi cca 50 m. Zastávka linkového autobusu cca 100 m. Historické město Bar cca 6 km.

Vybavení: 115 pokojů, vstupní hala s recepcí (výtah), hlavní restaurace, restaurace `a la carte, bar. Venku bazén (sladkovodní s možností klimatizace/vyhřívání), bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci (výměna za poplatek). Pro děti: Dětské hřiště, postýlka pro děti do 2 let za poplatek (na vyžádání).

Ubytování: DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), telefon, TV/sat., trezor za poplatek, minibar za poplatek, centrální klimatizace s individuální regulací, balkon nebo terasa. DRSV: viz DR, výhled na moře. Maximální obsazenost: Dvoulůžkový pokoj (DR, DRSV): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti Dítě do 14 let

Stravování: Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu nebo plné penze (oběd formou bufetu).

Pláž: Více než kilometr dlouhá písečnooblázková pláž cca 50 m. Lehátka a slunečníky na pláži (2 lehátka a slunečník na pokoj) zdarma.

Sport a zábava: V blízkém centru střediska Sutomore. Zdarma: fitness. Za poplatek: vodní sporty na pláži, masáže.

Internet: Zdarma: WiFi v celém areálu hotelu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*