Park 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Park leží v blízkosti vstupu do Kotorského zálivu, v bezprostřední blízkosti pláže, cca 12 km od střediska Herceg Novi. Hotel je velmi dobře dostupný z dubrovnického letiště Čilipi.

Vybavení: 257 pokojů, vstupní hala s recepcí a směnárnou, klimatizované společenské prostory, výtah, restaurace, aperitiv bar, společenská místnost s TV. Na terase venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma (v omezeném množství). Wellnes - SPA: Za poplatek: masáže, kosmetické procedury.

Ubytování: DRLA: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., minibar, telefon, trezor a balkon. DRP: viz DR, výhled do atria. DRGV: viz DR, výhled do zahrady. DRSS: viz DR, strana k moři. DRSV: viz DR, výhled na moře. Maximální obsazenost: Dvoulůžkový pokoj (DRLA): 2 dospělí / 1 dospělí + 1 dítě / 1 dospělý Dvoulůžkový pokoj (DRP, DRGV, DRSS, DRSV): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítěDítě do 12 let.

Stravování: Light all inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Odpolední snack, káva, čaj Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (08.00-23.00 hod.).

Pláž: Písečnooblázková pláž cca 10 m. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava: Zdarma: vnitřní bazén, fitness, sauna, jacuzzi. Za poplatek: vodní sporty.

Internet: Zdarma: WiFi na pokojích.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*