Paradise Beach 4*4*4*4*

Poloha: Paradise Beach Hotel je vystavěn ve stylu prázdninového klubu. Leží ve svahu nad písečnou pláží, na kterou se lze také pohodlně dostat pomocí panoramatického výtahu. Do centra letoviska Sveti Vlas je to přibližně 3 km, dopravit se tam můžete linkovým autobusem. Pokoje jsou moderně zařízené, klimatizované a s balkonem. Pro děti je k dispozici dětské hřiště, dětský bazén se skluzavkou a miniklub plný zábavy, starší zase jistě ocení širokou škálu nabídek sportovního vyžití. Nejbližší nákupní možnosti naleznete v okolí hotelu a mezinárodní letiště je vzdáleno 30 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s panoramatickým výhledem, lobby bar, bar u bazénu, noční bar, Wi-Fi připojení zdarma, obchod se suvenýry, konferenční místnost, směnárna, venkovní bazén s terasou (lehátka a slunečníky zdarma), amfiteátr, dětský bazén se skluzavkou, dětské hřiště, miniklub, půjčovna aut, úschovna zavazadel, směnárna, SPA centrum.

Ubytování: Centrálně řízená klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, Wi-Fi připojení zdarma, trezor (za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna, sprcha, vysoušeč vlasů, WC), balkon. Ubytování za příplatek: Pokoj s výhledem na moře, Lux pokoj - stejné vybavení, zrenovovaný, Lux pokoj s výhledem na moře, 1-2ložnicová Suite - s oddělenou obývací částí.

Stravování: All Inclusive: Hlavní restaurace: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané),  Noční bar: odpolední káva, čaj, dezerty, sušenky, lehký snack, nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Bar u bazénu: zmrzlina, nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Lobby bar: nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané).

Pláž: Písčitá pláž se nachází 20 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek. K dispozici plážový bar.

Sport a zábava: Animační programy pro děti i dospělé, plážový volejbal, stolní tenis, aerobic, vodní gymnastika, fitness centrum, kulečník, šipky, šachy, tenisový kurt, vodní sporty na pláži, potápění, šnorchlování, rybolov. SPA centrum: turecké lázně, masáže, sauna, parní lázně. 

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 6°C vzduch 8°C vzduch 13°C vzduch 17°C vzduch 21°C vzduch 26°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 24°C vzduch 19°C vzduch 14°C vzduch 7°C
voda 5°C voda 5°C voda 7°C voda 10°C voda 17°C voda 21°C voda 27°C voda 27°C voda 24°C voda 19°C voda 14°C voda 8°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*