Garden of Eden 5*5*5*5*5*

Poloha: V hotelu Garden of Eden se nachází sedm venkovních bazénů a vodní kaskády jsou v sadově upravených zahradách. Letiště Bourgas je ve vzdálenosti 35 km.

Vybavení: 24 hodinová recepce s možností WIFI připojení k internetu, 3 restaurace, bary, bazény, internetový klub, 24 hodinová pokojová služba, půjčovna aut, podzemní parkování zdarma, mini market, směnárna, taxi služba, mini club, sauna, solárium, masáže, kadeřnictví, kosmetika, služba praní prádla, čištění oděvů, žehlení.

Ubytování: Pokoje jsou v moderním stylu s balkonem a posezením s pohovkou. Všechny pokoje jsou vybaveny TV s kabelovými kanály, vysokorychlostním připojením k internetu, pracovním prostorem, moderní koupelnou s jacuzzi. Pokoje mají výhled na moře nebo do parku.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně, za příplatek formou polopenze.

Pláž: Písečná pláž na slunečném pobřeží a taktéž vlastní soukromá pláž.

Sport a zábava: Animační programy: cvičení, vodní aerobic, orientální taneční kurzy, posilovna, tenisový kurt, vodní pólo, fotbal, volejbal, stolní tenis nebo kulečník, šipky, boce..

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 6°C vzduch 8°C vzduch 13°C vzduch 17°C vzduch 21°C vzduch 26°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 24°C vzduch 19°C vzduch 14°C vzduch 7°C
voda 5°C voda 5°C voda 7°C voda 10°C voda 17°C voda 21°C voda 27°C voda 27°C voda 24°C voda 19°C voda 14°C voda 8°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*