Riva 3*3*3*

Poloha: Hotel Riva se nachází se na Slunečném pobřeží. Je rozdělen na 3* a 4* část. Hotel Riva je vhodný pro rodiny s dětmi. V okolí hotelu najdete restaurace, obchůdky a bary. 

Vybavení: restaurace, lobby bar, 2 bazény dětský a pro dospělé. Lehátka se slunečníky u bazénu, bazénový bar, hotelová zahrada, dětské hřiště,dětský klub, hlídané parkoviště, trezor na recepci, směnárna, přístup k lékařské péči, nákupní centrum. Hosté mohou využít Wi-Fi zdarma v hale.

Ubytování: Pokoje jsou ve světlých pastelových barvách, vybaveny moderním nábytkem, klimatizací, balkónem, TV, minibarem nebo lednicí, trezorem, telefonem a koupelnou. Hosté mohou využít placené Wi-Fi na pokojích. Koupelny jsou vybavené sprchou. Hosté mají na pokojích připravené ručníky na bazén. Pokoje jsou k dispozici dvoulůžkové s možností přistýlky nebo rodinné pokoje pro maximálně 4 osob, pokoje jsou propojené spojovacími dveřmi. Hotel má celkem 8 studií, .10 rodinných pokojů a 228 dvoulůžkových pokojů. 

Stravování: All inclusive: Snídaně, obědy i večeře jsou formou bufetu, ale můžete si také vybrat z bohatého jídelního lístku, ve kterém jsou jídla evropské kuchyně.

Pláž: Vzdálená od hotelu 250 m.

Sport a zábava: dětský koutek, vodní sporty.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 6°C vzduch 8°C vzduch 13°C vzduch 17°C vzduch 22°C vzduch 26°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 24°C vzduch 19°C vzduch 14°C vzduch 7°C
voda 5°C voda 5°C voda 7°C voda 10°C voda 17°C voda 21°C voda 27°C voda 27°C voda 24°C voda 19°C voda 14°C voda 8°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*