Perla Plaza 3*3*3*

Poloha: Hotel Perla Plaza se nachází v severní části Primorska. Moderní a luxusní hotel ve městě Primorsko otevřen v sezóně léto 2008. Atraktivně umístěn v bezprostřední blízkosti pobřeží - na severní pláži s krásným výhledem na moře. Hotel nabízí útulnou atmosféru, pohodlí a vynikající podmínky Vaší dovolenou v elegantním šestipodlažním hotelu.

Vybavení: Recepce, restaurace, bazén, dětský bazén, lobby bar, denní bar, barbecue, noční bar a diskotéka, panorama bar s výhledem na moře a okolí, dětský klub, dětské hřiště, parkoviště, tenisový kurt, půjčovna kol, půjčovna aut, fitness centrum, sauna, trezor, masážní studio, internetový klub, kavárna, prádelna, basketbalové hřiště a volejbalové hřiště.

Ubytování: Klimatizované pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, TV, minibarem, ledničkou, telefonem, žehličkou, Sportovní zábava : tenisový kurt , posilovna , volejbal , mini - fotbal , venkovní bazén s barem a bazénem pro děti s Longues kočár a slunečníky , sauna a masáže , jachty křižování, jízdních kol, vodní sporty na pláži - surfování , plachtění, vodní lyžování .

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusive.

Pláž: Písečná pláž se nachází v blízkosti hotelu.

Sport a zábava: fitness centrum, kulečník, tenisový kurt, sauna, dětské hřiště, stolní tenis, masážní studio, volejbalové hřiště, basketbalové hřiště, fotbalové hřiště.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 6°C vzduch 8°C vzduch 13°C vzduch 17°C vzduch 22°C vzduch 26°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 24°C vzduch 19°C vzduch 14°C vzduch 7°C
voda 5°C voda 5°C voda 7°C voda 10°C voda 17°C voda 21°C voda 27°C voda 27°C voda 24°C voda 19°C voda 14°C voda 8°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*