Perla Gold 5*5*5*5*5*

Poloha: Pětihvězdičková Perla Gold je novou součástí hotelového komplexu Perla Beach, jež se nachází v oblíbeném letovisku Primorsko, které je proslulé velkým množstvím barů, restaurací a jiných zábavních zařízení. Hotel je situován jen pár metrů od písčité pláže, na níž se dostanete přes místní komunikaci. Svým hostům nabízí ubytování v prostorných pokojích s klimatizací, vlastním sociálním zařízením a balkonem nebo terasou. V blízkosti hotelu se nachází veřejná dětská hřiště, přímo v komplexu jsou k dispozici 2 dětské bazény se skluzavkou a v oblasti (cca 500 m od hotelu) se také nachází aquapark, což společně s prostornými pokoji a výbornou polohou vytváří ideální podmínky pro rodinnou dovolenou. Nákupní možnosti naleznete 200 m od hotelu a mezinárodní letiště je vzdáleno 55 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar, bar u bazénu, Wi-Fi připojení zdarma, venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, dětské hřiště, čistírna a prádelna, výtah, půjčovna kol, půjčovna aut, aquapark (500 m od hotelu), úschovna zavazadel, směnárna. 

Ubytování: Klimatizace, plazmová TV, Wi-Fi připojení zdarma, minibar (za poplatek), trezor (zdarma), vlastní sociální zařízení (koupelna, vana, vysoušeč vlasů, WC), balkon nebo terasa.

Stravování: All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, čaj, káva, pečivo a zmrzlina, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a vybraných alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem (10:00 - 23:00).

Pláž: Písčitá pláž se nachází 100 m od hotelu, dostupná přes místní komunikaci. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava: Nepravidelné animační programy, vodní sporty na pláži, aquapark (v blízkosti hotelu), plážový volejbal, výlety do okolí, nákupy.

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 6°C vzduch 8°C vzduch 13°C vzduch 17°C vzduch 22°C vzduch 26°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 24°C vzduch 19°C vzduch 14°C vzduch 7°C
voda 5°C voda 5°C voda 7°C voda 10°C voda 17°C voda 21°C voda 27°C voda 27°C voda 24°C voda 19°C voda 14°C voda 8°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*