Sol Nessebar Baymare 4*4*4*4*

Poloha: Velmi příjemné hotely Sol Nessebar Bay a Sol Nessebar Mare jsou spolu s hotelem Sol Nessebar Palace součástí vyhlášeného a oblíbeného komplexu Sol Nessebar Resort. Rozprostírají se v pěkném prostředí, plném zeleně a pro svou klidnou atmosféru jsou ideálním místem pro strávení pohodové dovolené na exkluzivním místě. Hotelový komplex je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, pro které je zde připraveno velké množství atrakcí, včetně dětského bazénu, hřiště a miniklubu. Novinkou z roku 2015 je také nový aquapark, který je před hotelem Sol Nessebar Mare a kam mají klienti vstup zdarma. Nákupní možnosti naleznete v okolí hotelu nebo ve 2,5 km vzdáleném Nessebaru. Mezinárodní letiště je vzdáleno 30 km od hotelu.

 

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, tématické restaurace, bary, snack bar, Wi-Fi připojení v lobby (zdarma), diskotéka (za poplatek), obchod se suvenýry, kadeřnictví, konferenční místnost, salon krásy, SPA centrum, dětský bazén, venkovní bazén se skluzavkami pro děti od 4 do 12 let (lehátka a slunečníky zdarma, osušky za zálohu), vnitřní bazén, dětské hřiště, miniklub (pro děti 4-12 let), aquapark (červen-září, u hotelu Sol Nessebar Mare, vstup zdarma), úschovna zavazadel, směnárna, prádelna, žehlení, půjčovna aut.

Ubytování: Centrálně řízená klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, Wi-Fi připojení zdarma, minibar, trezor (za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna, sprcha nebo vana, vysoušeč vlasů, WC), balkon nebo terasa s výhledem do parku. Ubytování za příplatek: Pokoj s výhledem na moře, Rodinný pokoj s výhledem na moře - prostornější, 2 místnosti.

Stravování: All Inclusive: Hlavní restaurace: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Bar Biergarten - klobásy, preclíky, pivo, Taperia Malecon - španělské teplé a studené pokrmy, sangrie a koktejly, Panini bar - italská restaurace bufetového typu (nutná předchozí rezervace), Japonský večerní koutek: sushi a mořské plody, půlnoční občerstvení, Burger bar, Bar u bazénu: lehké občerstvení, zmrzlina, nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Lobby bar: odpolední káva, čaj, zákusky a dezerty, nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané). Upozornění: Na večeři je vyžadováno formální oblečení.

Pláž: Písčitá pláž je vzdálená 50 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek, plážový bar.

Sport a zábava: Animační programy, večerní programy, vodní gymnastika, aerobik, hřiště (volejbal, fotbal, basketbal), šipky, stolní tenis, 3 tenisové kurty, biliár, fitness centrum, vodní sporty na pláži. SPA centrum: sauna, masáže, balneologické centrum, solárium, lázeňské a relaxační centrum.

 

Upozornění: Hosté mohou využívat hlavní restauraci, lobby bar a bazén pouze toho hotelu, ve kterém jsou ubytováni.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 6°C vzduch 8°C vzduch 13°C vzduch 17°C vzduch 22°C vzduch 26°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 24°C vzduch 19°C vzduch 14°C vzduch 7°C
voda 5°C voda 5°C voda 7°C voda 10°C voda 17°C voda 21°C voda 27°C voda 27°C voda 24°C voda 19°C voda 14°C voda 8°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*