Sol Marina Palace 4*4*4*4*

Poloha: Čtyřhvězdičkový hotel Sol Marina Palace je umístěný v bezprostřední blízkosti Starého Nessebaru. Svou jedinečnou polohou a kvalitou služeb je velmi dobrou volbou pro relaxační i aktivní dovolenou. Hlavní restaurace disponuje letní terasou s překrásným výhledem na moře a nabízí pokrmy mezinárodní i místní kuchyně. Hotel lze doporučit mladší klientele či párům, jež touží po letní dovolené v kombinaci se zábavou a poznáním. Centrum letoviska s mnoha obchůdky, bary a restauracemi se nachází 600 m od hotelu  a mezinárodní letiště je vzdáleno 25 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace, sky bar, bar u bazénu, bar, Wi-Fi připojení v lobby zdarma, konferenční místnost, kadeřnictví, bazén na střeše hotelu (lehátka zdarma), dětský bazén, SPA centrum, prádelna, žehlení, půjčovna aut, výtah, úschovna zavazadel.

Ubytování: Pokoj s bočním výhledem na moře - centrální klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, Wi-Fi připojení (zdarma), minibar (za poplatek), trezor (za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna, sprcha, vysoušeč vlasů, WC), balkon. Ubytování za příplatek: Pokoj s výhledem na moře, Apartmán - oddělená ložnice a obývací část.

Stravování: All Inclusive: Hlavní restaurace: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), tématické večeře (italský bufet, bulharské speciality, plody moře), zmrzlina (u oběda a večeře), Bar u bazénu: nealkoholické nápoje, káva, čaj a pivo (vše místní výroby, rozlévané), Bar Marina a Sky bar: nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), lehký snack během dne.

Pláž: Písčitá pláž se nachází 300 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava: Deskové hry, fitness centrum, vodní sporty na pláži, stolní tenis, kulečník, šipky, možnosti výletů do okolí. SPA centrum: vířivka, sauna, pára, masáže, procedury.

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 6°C vzduch 8°C vzduch 13°C vzduch 17°C vzduch 22°C vzduch 26°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 24°C vzduch 19°C vzduch 14°C vzduch 7°C
voda 5°C voda 5°C voda 7°C voda 10°C voda 17°C voda 21°C voda 27°C voda 27°C voda 24°C voda 19°C voda 14°C voda 8°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*