Evridika Nessebar 3*3*3*

Poloha: Hotel Evridika Nessebar se nachází v jedné z nejnovější a nejvíce atraktivní části města Nessebar, která se rozléhá podél pobřeží v těsné blízkosti hlavní silnice spojující dvě turistická centra Ravdy a Nessebaru. Hotel Evridika nabízí svým hostům možnost stravování formou bufetu, soukromou pláž s mnoha lehátky, slunečníky a odděleným písečným hřištěm pro nejmenší hosty. Je vhodný pro nenáročné klienty a nachází se 2 km od centra s mnoha obchůdky, restauracemi a bary. Mezinárodní letiště je vzdáleno 28 km do hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace, venkovní bazén, skluzavka, bar u bazénu, dětské hřiště, zdarma slunečníky, parkování u hotelu, Wi-Fi připojení za poplatek, prádelna, čistírna, žehlení, výtah, minimarket, obchod se suvenýry, půjčovna aut, salon krásy, úschovna zavazadel, knihovna.

Ubytování: Všechny jsou vybaveny klimatizací, kabelovou TV a vlastní koupelnou s vanou a WC, Wi-Fi připojením zdarma a balkónem s výhledem na moře. Ubytování za příplatek: Studio, Apartmán.

Stravování: Snídaně, s možností dokoupení polopenze formou bufetu, popřípadě All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech určených hotelem.

Pláž: Písečná pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, potápění, šnorchlování, rybolov, deskové hry, sauna, tématické večery, pěší túry, cyklovýlety, badminton, tenis, bowling, možnosti výletů do okolí.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 6°C vzduch 8°C vzduch 13°C vzduch 17°C vzduch 22°C vzduch 26°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 24°C vzduch 19°C vzduch 14°C vzduch 7°C
voda 5°C voda 5°C voda 7°C voda 10°C voda 17°C voda 21°C voda 27°C voda 27°C voda 24°C voda 19°C voda 14°C voda 8°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*