Royal Beach 3*3*3*

Poloha: Menší hotel rodinného typu Royal Beach se nachází v klidném prostředí přímo u krásné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Hotel se pyšní vzorně udržovanou zahradou plnou květin a menším venkovním bazénem. Centrum městečka Černomorec je vzdálené 2 km od hotelu a lze se do něj dostat příjemnou procházkou. Hotel lze doporučit méně náročným klientům, kteří touží po klidné a ničím nerušené letní dovolené. Poloha: pláže: 50 m, letiště: 38 km, centra: 2 km , nákupních možností: 2 km

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, Wi-Fi ve veřejných prostorách (zdarma), připojení k internetu za poplatek, trezor za poplatek, bazén s dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma).

Ubytování: Standardní pokoj: Klimatizace, TV se satelitním příjmem, lednička, vlastní sociální zařízení (koupelna, WC), balkon.

Stravování v hotelu za příplatek: All Inclusive LIGHT: 10.00-21.00 snídaně, obědy a večeře formou jednoduchého bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních alkoholických nápojů. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Pláž a okolí hotelu: písčitá, lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 17°C vzduch 21°C vzduch 27°C vzduch 27°C vzduch 24°C vzduch 18°C
voda 17°C voda 21°C voda 27°C voda 27°C voda 22°C voda 20°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*