Belmond Copacabana Palace 5*5*5*5*5*5*

Poloha: Belmond Copacabana Palace je luxusní hotelový palác ležící na vyhlášené pláži Copacabana, z hotelu je výhled na kopec "Cukrové homole". Centrální poloha v živé části města se spoustou nákupních a restauračních možností. Transfer z mezinárodního letiště v Riu trvá cca 15 minut jízdy.

Vybavení: Pokoje ve stylu Art Deco se starožitným anglickým nábytkem, recepce 24 hodin denně. Restaurace a bary Cipriani - mezinárodní bufet, Mee - asijská, Carioca Pérgula - středomořská/brazilská, Copacabana - piano bar, Belmond - pool bar. Bazén vnitří i venkovní, terasa, parkoviště, společenské prostory, business centrum, kadeřnictví, kosmetika, lázně, zdarma: sauna, za poplatek: masáže, turecké lázně, salon krásy, manikúra, pedikúra, kadeřnictví, směnárna.

Pokoje: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize se sat., WiFi, Minibar (za poplatek), balená voda zdarma, telefon, trezor, služba buzení, lis na kalhoty, dokovací stanice pro iPod, pokoj s výhledem na město. Možnost jedné dětské přistýlky.

Stravování: Ubytování se snídaní. 

Pláž: Pláž je oddělená od hotelu místní komunikací. 

Sport a zábava: Hotel často hostí různé eventy jejichž součástí jsou živá hudba a klavírní vystoupení Hotelové bary, zdarma:  posilovna, tenisové kurty, Za poplatek:  Tenisové vybavení, pěší prohlídky města.

Internet: Zdarma: WiFi v celém areálu hotelu. 

 

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 27°C vzduch 26°C vzduch 26°C vzduch 27°C vzduch 27°C vzduch 30°C vzduch 28°C
voda 27°C voda 27°C voda 26°C voda 25°C voda 24°C voda 24°C voda 24°C voda 24°C voda 24°C voda 25°C voda 27°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*