Plaza Beach Resort Bonaire 3*3*3*

Poloha: Plaza Beach Resort Bonaire se nachází v západní části ostrova naproti ostrůvku Klein Bonaire, hotel obklopuje pěkná tropická zahrada a moře. V pěší dostupnosti je hlavníhí město ostrova Kralendijk a 8 minut jízdy od mezinárodního letiště. Korálový útes je vzdálen od hotelu cca 800 metrů. Mezinárodní letiště na Bonaire je vzdáleno cca 2 km od letiště, což představuje cca 4 minut jízdy.

Vybavení: Recepce, 2 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 2 bary, bazén, obchůdek, kasino, směnárna, lázně, masáže, manikúra, pedikúra, připojění k internetu.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, telefon, připojení k internetu, trezor za poplatek, varná konvice, balkon nebo terasa. Nadstandardní ubytování zpracujeme na vyžádání

Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby.

Pláž: Písčitá pláž u hotelu.

Sport a zábava: Občasné animační programy,joga, plážový volejbal, půjčovna kol, potápění, nemotorizované vodní sporty, šnorchlování.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*