The House by Elegant Hotels 5*5*5*5*5*

Poloha: Intimní butikový hotel The House by Elegant Hotels nabízí svým klientům luxusní služby a ubytování v klidném prostředí tropické zahrady a písčité pláže Paynes Bay. Každého návštěvníka uvítá ambasador, který zařídí vše, co potřebujete, od rezervace restaurace, po výlety a letištní transfer. Tento skvělý hotel, oceněný mnoha prestižními cenami, je pouze pro dospělé. Restaurace, bary a nákupní možnosti jsou pár minut chůze od hotelu. Mezinárodní letiště na Barbadosu je vzdáleno cca 22 km od hotelu, hlavní město ostrova Bridgetown 11 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, venkovní bazén, Spa centrum, Wi-Fi připojení v areálu hotelu, konferenční místnosti s vybavením, prádelna, čistírna, úschovna zavazadel, směnárna, půjčovna aut.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, Wi-Fi zdarma, Ipod dokovací stanice, telefon, minibar, trezor, kávovar, varná konvice, žehlička a žehlící prkno, terasa s výhledem do zahrady, obývací část, 24h servis ambasadora. Ubytování za příplatek: Suite s výhledem na bazén nebo na oceán, Pokoj s výhledem na oceán - balkon nebo terasa.

Stravování: Snídaně formou bufetu s neomezenou konzumací šampaňského. Za poplatek: občerstvení během dne, sendviče, ovoce, odpolední čaj a sladké pečivo, italská a rybí A la Carte restaurace, Rum bar.

Pláž: Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava: Občasné animační programy, večerní vystoupení, živá hudba, posilovna, tenis, vodní sporty na pláži, potápění, šnorchlování, lekce jógy, lekce vaření. Golfové hřiště je vzdáleno cca 1,5 km od hotelu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 30°C vzduch 28°C vzduch 28°C
voda 27°C voda 26°C voda 26°C voda 27°C voda 29°C voda 29°C voda 28°C voda 29°C voda 29°C voda 29°C voda 28°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*