Southern Palms Beach Club 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Southern Palms Beach Club obklopuje krásná tropická zahrada a pláž Maxwell Beach, která se nachází na jižní straně ostrova Barbados v oblasti St. Lawrence Gap. Tento kvalitní hotel nabízí skvělé zázemí pro romantickou dovolenou v páru, ale také pro rodiny s dětmi. Restaurace, bary a nákupní možnosti jsou pár minut jízdy od hotelu. Mezinárodní letiště na Barbadosu je vzdáleno cca 12 minut jízdy od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, venkovní bazén, Wi-Fi připojení v areálu hotelu, prádelna, čistírna, salon krásy, kadeřnictví, obchod se suvenýry, půjčovna aut, obchodní arkáda, TV místnost, konferenční místnost, hlídání dětí, úschovna zavazadel, směnárna, knihovna.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi připojení zdarma, balkon nebo terasa s výhledem na bazén nebo do zahrady. Ubytování za příplatek: Suity s obývací částí a kuchyňkou s výhledem na moře, Duplex Suity - 2 patra, obývací část a kuchyňka v přízemí, ložnice na patře.

Stravování: Snídaně formou bufetu nebo A la Carte, za příplatek obědy a večeře. Hotelová restaurace nabízí karibskou a barbecue kuchyni, plody moře, grilvoané ryby a maso, hamburgery, těstoviny, saláty a další formou A la Carte.

Pláž: Písčitá pláž přímo u hotelu.

Sport a zábava: Občasné animační programy, večerní představení, živá hudba, posilovna, 2 tenisové kurty, minigolf, vodní sporty na pláži, golfové hřiště (do 3 km), potápění, šnorchlování, lodní výlety, nákupy.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 30°C vzduch 28°C vzduch 28°C
voda 27°C voda 26°C voda 26°C voda 27°C voda 29°C voda 29°C voda 28°C voda 29°C voda 29°C voda 29°C voda 28°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*