Fairmont Royal Pavilion 5*5*5*5*5*

Poloha: Velmi luxusní hotel Fairmont Royal Pavilion prošel nedávno kompletní renovací a nabízí pokoje, které jsou přímo na pláži nebo s výhledem na moře. Hotel obklopuje krásná tropická zahrada a bílá pisečná pláž v oblasti St. James. Nabízí luxusní služby, krásné ubytování a skvělou místní a mezinárodní kuchyni. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, ale také pro náročnější klientelu. Restaurace, bary a nákupní možnosti jsou pár minut chůze od hotelu. Mezinárodní letiště na Barbadosu je vzdáleno cca 25 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 2 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, venkovní bazén, hlídání dětí na vyžádáni, Spa centrum, obchůdky, směnárna, Wi-Fi připojení v areálu hotelu, konferenční místnosti s vybavením, prádelna, čistírna, žehlení, salon krásy, kadeřnictví, jacuzzi, výtah, obchodní arkáda, směnárna, úschovna zavazadel.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, Wi-Fi připojení zdarma, telefon, minibar, trezor, varná konvice, žehlička a žehlící prkno a balkon nebo terasa s výhledem na moře. Ubytování za příplatek: Suite - s oddělenou obývací částí, služby komorníka na pláži, Villy až se 3 ložnicemi a komorníkem.

Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze. Restaurace: steak, grill a plody moře, odpolední čaj se sedviči, zákusky a dezerty, večeře a oběd formou A la Carte - mezinárodní kuchyně.

Pláž: Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava: Občasné animační programy pro dospělé a děti, posilovna, tenis, jóga, rybolov, cyklovýlety, vodní sporty na pláži. Golfové hřiště je vzdáleno cca 2 km od hotelu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 30°C vzduch 28°C vzduch 28°C
voda 27°C voda 26°C voda 26°C voda 27°C voda 29°C voda 29°C voda 28°C voda 29°C voda 29°C voda 29°C voda 28°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*