Coral Reef Club 5*5*5*5*5*

Poloha: Butikový hotel Coral Reef Club je zasazen do 12 akrové tropické zahrady a nachází se na klidném západním pobřeží Barbadosu v historickém Holetownu. Tento rodinný luxusní resort je postavem ve stylu západní indiánské elegance a má zvláštní atmosféru místního života. Je uznáván jako jeden z nejlepších hotelů na Barbadosu. Restaurace, bary a nákupní možnosti jsou pár minut chůze od hotelu. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi. Mezinárodní letiště na Barbadosu je vzdáleno cca 29 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bary, 2 venkovní bazény, Spa centrum, kadeřnictví, boutique, dětské hřiště, herna, hlídání dětí na vyžádání za poplatek, Wi-Fi připojení v areálu hotelu, knihovna, prádelna, čistírna, úschovna zavazadel, směnárna, salon krásy, půjčovna aut, obchod se suvenýry, business centrum.

Ubytování: Klimatizace, ventilátor, koupelna se sprchou a  WC, fén, televize, Wi-Fi připojení zdarma, telefon, minibar, trezor, varná konvice, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady. Ubytování za příplatek: Superior Luxury Suite - oddělená obývací část, koupelna se sprchou a vanou, výhled na moře nebo bazén, Luxury Cottage - s privátním bazénem, Two Bedroom Suite/ Cottage - 2 oddělené ložnice, Villa se 3 nebo 4 ložnicemi a 2 koupelnami.

Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze. Restaurace: indiánský a mezinárodní bufet, barbecue, karibská kuchyně, A la Carte menu.

Pláž: Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava: Občasné animační programy pro dospělé a děti, večerní představení, živá hudba, tématické večery, posilovna, jóga, pilates, tenis, šnorchlování, vodní sporty na pláži, jizda na koni, cyklovýlety. V blízkosti hotelu je golfové hřiště.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 30°C vzduch 28°C vzduch 28°C
voda 27°C voda 26°C voda 26°C voda 27°C voda 29°C voda 29°C voda 28°C voda 29°C voda 29°C voda 29°C voda 28°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*