Lighthouse Pointe at Grand Lucayan Resort 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Lighthouse Pointe at Grand Lucayan Resort obklopuje krásná tropická zahrada a pláž s bílým pískem. Hotel je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro milovníky golfu a aktivní turisty. Nabízí mnoho restaurací a barů s místní a mezinárodní kuchyní, obrovské fitness a Spa centrum a kasino. Mezinárodní letiště na Bahamách Free Port je vzdáleno cca 20 minut jízdy od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bary, venkovní bazén, bazén pro děti, dětský klub, Spa centrum, obchůdek se suvenýry, internetový koutek, směnárna, Wi-Fi v areálu hotelu zdarma, prádelna, čistírna, úschovna zavazadel, dětské hřiště, hlídání dětí.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, Wi-Fi ppřipojení zdarma, telefon, minibar, trezor, varná konvice, žehlička, balkon nebo terasa.

Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek poolopenze nebo All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Pláž: Písčitá pláž přímo u hotelu.

Sport a zábava: Občasné animační programy, dětské programy, večerní vystoupení, posilovna, jóga, pilates, aerobik. Poblíž hotelu je golfové hřiště, tenisové kurty, vodní sporty na pláži, potápění, šnorchlování, lodní výlety.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 27°C vzduch 27°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 28°C
voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 27°C voda 26°C voda 26°C voda 26°C voda 26°C voda 27°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*