Sandals Royal Bahamian Spa Resort & Offshore Island 5*5*5*5*5*

Poloha: Sandals Royal Bahamian Spa Resort & Offshore Island obklopuje krásná tropická zahrada a písčitá pláž. Tento luxusní All Inclusive resort byl oblíbeným místem Vévody a Vévodkyně z Winsdoru a nabízí 5* stravování v 11 restauracích, oceněné lázně a venkovní bazény s výhledem na smaragdové moře. Zažijte královskou dovolenou v tomto okouzlujícím letovisku pouze pro dospělé, které nabízí zcela nové Swim-Up apartmány se službami komorníka, či jako VIP hosté se nechte odvézt z letiště luxusní limuzínou. Restaurace, bary a nákupní možnosti jsou pár minut jízdy od hotelu. Mezinárodní letiště na Bahamách je vzdáleno cca 5 minut jízdy od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 11 restaurací s místní a mezinárodní kuchyní, 8 barů, kavárna, 7 venkovních bazénů, 6 vířivek, Spa centrum, obchodní arkáda, směnárna, Wi-Fi připojení v areálu hotelu zdarma, internetový koutek, knihovna, prádelna, úschovna zavazadel, amfiteátr.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s vanou, sprchou a WC, fén, toaletní potřeby, set na přípravu kávy a čaje, televize, Ipod dokovací připojení, Wi-Fi připojení zdarma, telefon, žehlička a žehlící prkno, obývací část, minibar, balkon nebo terasa. Dalších 30 různých druhů ubytování od suit s privátním bazénem, až po královskou residenci se službami komorníka - ceny na vyžádání.

Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze nebo All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno. Prémiové značky likérů a a vína. A la Carte restaurace: francouzská, italská, mezinárodní, karibská, orientální, plody moře, grill, sushi. Kavárna, Anglický Pub, Pizzerie.

Pláž: Písčitá pláž přímo u hotelu. Hotel má druhou privátní pláž na ostrově, kde Vás dopraví motorový člun.

Sport a zábava: Denní a večerní animační programy, živá vystoupení, jóga, posilovna, tenisový kurt, plážový volejbal, stolní tenis, stolní hry, basketbal, šnorchlování, potápění, vodní sporty na pláži, lodní výlety.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 27°C vzduch 27°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 28°C
voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 27°C voda 26°C voda 26°C voda 26°C voda 26°C voda 27°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*