Breezes Bahamas 3*3*3*3*

Poloha: Přátelský All Inclusive hotel Breezes Bahamas obklopuje menší tropická zahrada a krásná pláž s bílým pískem. Kousek od hotelu se nachází golfové hřiště Cable Beach Golf Course. Hotel nabízí spoustu společenských a sportovních aktivit, skvělou místní a mezinárodní kuchyni v jedné z pěti restaurací a profesionální servis. Je jedním z mála hotelů na Bahamách, který nabízí pokoje, z nichž můžete přímo vkročit na písčitou pláž. Breezes Bahamas se nachází cca 5 minut jízdy od hlavního města Baham Nassau a 10 minut jízdy z letiště.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 5 restaurací s místní a mezinárodní kuchyní, 4 bary, 3 venkovní bazény, jacuzzi, konferenční haly a místnosti, směnárna, prádelna, žehlení, úschovna zavazadel, obchod se suvenýry, výtah, herna, Wi-Fi připojení, obchodní arkáda.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, telefon, CD přehrávač, Wi-Fi připojení zdarma, žehlička a žehlící prkno, set na přípravu kávy a čaje (na vyžádání), trezor a balkon s výhledem do zahrady. Ubytování za příplatek: Pokoj s výhledem na bazén nebo moře, Pokoj s patiem a přímým vstupem na pláž, Ocean Front Suite - oddělená ložnice a obývací část.

Stravování: All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, brzká kontinentální snídaně, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, Snack restaurace: občerstvení v průběhu dne, fast food. Lobby bar, Pool bar, Piano bar, Disco bar. A la Carte restaurace: italská, ve stylu Adama a Evy, asijská, bahamská (na základě předchozí rezervace zdarma).

Pláž: Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. Cabany s privátním servisem za poplatek.

Sport a zábava: 3 tenisové kurty, basketbal, lezecká stěna, fitness centrum, půjčovna kol, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty: windsurfing, plachtění, kajaky, vodní lyžování, šnorchlování, potápění. Diskotéka, živá hudba, tématické party, večerní vystoupení. Spa a Wellness centrum, masáže a procedury.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 27°C vzduch 27°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 28°C
voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 27°C voda 26°C voda 26°C voda 26°C voda 26°C voda 27°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*